6947 48 88 21 (+98)  info@atisun.com

بانک ایران زمین

راه اندازی سامانه جامع بازرسی و نظارت در بانک ایران زمین

پاینده باد ایران زمین

انتخاب سامانه جامع نوین بازرسی و نظارت آتیبان را به مدیریان محترم و کارکنان شایسته بانک ایران زمین تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

شرکت آتیسان با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در تولید نرم افزارهای بازرسی و نظارت بانک‌ها و نصب و راه اندازی سامانه در بانک های ملت، شهر، توسعه تعاون و مهر اقتصاد، این بار هم توفیق ورود به بانک ایران زمین با برنده شدن در مناقصه مورخه 23/10/1397  آن بانک را بدست آورد و نام ایران زمین را با فخر و سرور و شادمانی در صفحه نخست سامانه شرکت درج خواهد نمود.

 سامانه جامع نوین بازرسی و نظارت آتیبان در طی چندین سال فعالیت و به روزرسانی مستمر، اینک به نرم افزاری بالغ با تمام امکانات مورد نیاز واحدهای زیر مجموعه مدیریت بازرسی و نظارت تبدیل گردیده است .

در این مجموعه سیستمی، علاوه بر سامانه بازرسی و نظارت، سامانه رسیدگی به شکایات، سامانه تخلفات اداری، وجود بانک مغایرت حاوی سوالات و نکات مورد استفاده در چک لیست های بازرسی با حدود 3000 نکته، انواع دوره‌های بازرسی، گزارش ساز، موتور گردش کار و ... خود نمایی می کنند.

استفاده از کارشناسان خبره در حوزه‌های نرم افزاری و بانکی موجب بالا رفتن سطح نرم افزار و کیفیت عملیاتی آن شده است که در هر بازدیدی از آن، اهل فن را شیفته فکر، طراحی، معماری، تولید، اجرا، پشتیبانی و به روز بودنش می‌کند که همواره در پشت این نرم افزار وجود داشته و دارد.

از مهمترین عوامل مهم در انتخاب این نرم‌افزار، علاوه بر موارد فوق الذکر، نقش محور بودن سامانه، برقراری ارتباط با هر نوع نرم افزار یکپارچه مورد استفاده در بانک‌ها، کمترین وابستگی کاربر به شرکت و ... است زیرا کاربر می‌تواند به راحتی و با اطمینان از داده های پردازش شده توسط سامانه بهره‌مند گردد.